water pill online purchase medrol mg order aristocort dosage how to get to conditional formatting in excel 2010 what is the cost of proscar luvox for social anxiety reviews reviews on celexa for depression viagra cheap online physician
Browse > Home / Organizacyjne / Wpis: Fotomedaliki.pl

Bądź na bieżąco - RSS

Fotomedaliki.pl

Czerwiec 1st, 2009 | Autor: fotomedaliki | Kategoria Organizacyjne

Dziś Dzień Dziecka. A jak dzień dziecka to i prezenty. No to właśnie dziś ruszamy z czymś, o czym już długo się gadało i sporo się czekało :)
Fotomedaliki.pl to efekt smutnej dziury, która zrobiła się, gdy blog MojaCzęstochowa przestał działać. I mimo, że nie działa on już długo wciąż zagląda tam sporo ludzi.
Fotomedaliki to coś więcej. Znajdziecie tu nie tylko linki do stron i blogów fotografów i fotograficzne niusy o wystawach czy konkurach. Bo Fotomedaliki same w sobie będą niby-konkursem.
Co tydzień, we wtorki będziemy pokazywać zdjęcia, które walczą o tytuł “Zdjęcia tygodnia”. Do zdjęć dołączona będzie sonda, bo to Wy zdecydujecie, które z nich zasługuje na ten tytuł. Głosowanie potrwa do poniedziałku następnego tygodnia.
I dalej – we wtorek kolejne nominacje i sonda. I tak co tydzień. Ale to nie koniec. Na początku nowego miesiąca ze “Zdjęć tygodnia” wybierzecie “Zdjęcie miesiąca”. A po roku “Zdjęcie roku”.
Od razu ogłaszamy, że w konkursie nie ma żadnych nagród oprócz satysfakcji ze zwycięstwa :)

Regulaminu brak, ale kilka zasad ogólnych:

 • Zdjęcia nominowane do zdjęć tygodnia wyszukujemy sobie sami na blogach, ale głównie liczymy na to, że będziecie wysyłać je sami. Na foty z minionego tygodnia (tydzień trwa od poniedziałku do niedzieli) czekamy do poniedziałku, do godz. 18.00.
 • Nominacje i sondę odpalamy we wtorek rano.
 • Sonda na “Zdjęcie miesiąca” rusza w kolejnym miesiącu. Głosowanie także trwa tydzień.
 • Zdjęcia wysyłajcie na adres foto@fotomedaliki.pl. Informacje o fotograficznych wydarzeniach, wystawach, konkursach można nadsyłać także na ten adres.
 • Maksymalny rozmiar zdjęć na dłuższym boku to: dla zdjęć poziomych – 800 px, dla zdjęć pionowych – 700px. Zdjęcia większe zostaną przeskalowane.
 • Przy wysyłaniu zdjęcia w mailu trzeba podać swoje imię i nazwisko. Zdjęcia mogą, ale nie muszą, posiadać tytuł i opis. Wysłanie maila – co oczywiste – jest jednoczesną zgodą na jego publikację.
 • Osoby, których zdjęcia znalezione na blogach będziemy chcieli opublikować będziemy prosić o zgodę.
 • Po roku ze zdjęć powstanie wystawa, więc wszyscy, którzy wysyłają zdjęcia jednocześnie zgadzają się, że ich zdjęcia mogą na nią trafić. A także na wszelkie ewentualne materiały promocyjne. O każdym wykorzystywaniu zdjęć autor zostanie powiadomiony.
 • Cała akcja dotyczy fotografów z Częstochowy i okolic, za to zdjęć nie tylko z Częstochowy i okolic.
 • Nie rościmy sobie żadnych, absolutnie żadnych praw do zdjęć.

To chyba tyle :)
Ola Trojak, Marcin Bajor

3 komentarze dla “Fotomedaliki.pl”

 1. ot.tak Napisł/a:

  Pierwsza! :P


 2. pjolo Napisł/a:

  A mówił ktoś że:
  – “nie ma ludzi niezastąpionych”
  :) fajnie :)


 3. karmazyniello Napisł/a:

  Będę kibicował:-)
  Fajno że uszył taki blog:-D
  Pozdrawiam


Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

[ bbPress synchronization by bobrik ]

[ bbPress synchronization by bobrik ]

[ bbPress synchronization by bobrik ]

[ bbPress synchronization by bobrik ]