Browse > Home / Wystawy / Wpis: AFA 2 | fotomedaliki

Bądź na bieżąco - RSS

AFA 2

wrzesień 23rd, 2009 | Autor: fotomedaliki.pl | Kategoria Wystawy

Zapraszamy na wernisaż II wystawy zbiorowej AFA – Aspirującej Fotografii Amatorskiej. Wernisaż odbędzie się w Galerii Teatr From Poland, w sobotę 26 września, o godz. 19.00.
Wstęp wolny.

W maju 2008 roku odbyła się w GTFP pierwsza wystawa użytkowników AFA – forum “Aspirująca fotografia amatorska” na FotoForum Gazeta.pl. Swe zdjęcia zaprezentowało kilkunastu fotografów z całej Polski. Pomysłodawcami tej inicjatywy byli wówczas Maciej Radtke, a na gruncie częstochowskim Mikołaj Lesław Ataniel i Olga Trojak. Z Częstochowy wystawa ruszyła do innych miast: Poznania ( Czerwone Srebro), Szczecina, angielskiego Cheltenham. Tym samym szlakiem wędrować będą fotografie z AFA 2. Nad doborem zdjęć do tegorocznego wernisażu czuwali Mikołaj Lesław Ataniel i Marcin Opałczyński. W sobotni wieczór w GTFP prace wystawią między innymi: Mikołaj Lesław Ataniel, Marcin Opałczyński, Maciej Radtke, Barbara Galinska, Łukasz Necio, Michał Kowalewski, Łukasz Ludziejewski, Katarzyna Majewska, Renata Krygier, Karolina Wąsiel, Klaudia Trzepizur, Ewa Makas, Piotr Makas, i inni twórcy, którzy ukrywają się pod internetowymi loginami na forum Aspirującej Fotografii Amatorskiej.

Po wernisażu, o godzinie 20:00 odbędzie się koncert w klimatach punk/hard corowych/d-beat/crust. Zagrają:
Rivers Run Dry (Węgry), We Are Idols (Wrocław), Drip Of Lies (Warszawa).
Wstęp 10 zł.

Wernisaż wystawy zbiorowej AFA 2

Wernisaż wystawy zbiorowej AFA 2

3 komentarze dla “AFA 2”

 1. lubie_brukselke Napisł/a:

  Obecność obowiązkowa! ;)
  Nie zwalnia z niej nawet druk L4 ;b


 2. r.kruger Napisł/a:

  akt zgonu ?


 3. nieswietymikolaj Napisł/a:

  I po wernisażu Dziękuję wszystkim którzy przyszli Szczególnie dziękuję pomysłodawcy i współorganizatorowi AFA v2 Marcinowi Opałczyńskiemu


Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

[ bbPress synchronization by bobrik ]