Bądź na bieżąco - RSS

Fair play?

sierpień 13th, 2009 | Autor: fotomedaliki.pl | Kategoria Organizacyjne

Informujemy, że z głosowania na zdjęcie tygodnia (3-9 sierpnia) usunięte zostały wszystkie trzy zdjęcia Magdaleny Szpądrowskiej. Sprawdziliśmy wszystkie oddane na nią głosy dokładnie. Nie mamy wątpliwości co do tego, że 90 % z tych głosów nie zostało oddanych uczciwie. Sprawdziliśmy logi ze statystyk i logowania, i widać, że ponad 20 osób weszło na stronę tylko po to, by oddać swe głosy na jej zdjęcia. Wobec tego podjęliśmy decyzję o dyskwalifikacji wszystkich trzech zdjęć.

Wielokrotnie powtarzaliśmy, że nie oddajemy głosów po znajomości. Prosiliśmy. Widać nie do wszystkich to dociera. System głosowania, gdzie zalogowani użytkownicy mają po trzy punkty, a niezalogowani po jednym, jak do tej pory się sprawdza. Owszem, zdarzają się pojedyncze głosy, ale nie zmieniają one wyników głosowania.

Aha, jeśli chodzi o zdjęcie miesiąca: Serdecznie pozdrawiamy pana “hakiera”. Daruj sobie, dziecko drogie. Twoje głosy zostały usunięte. I wszystkie następne także będą.

Nie chcieliśmy wprowadzać głosowania tylko dla zalogowanych, bo nie o to w tym wszystkim chodzi, ale chyba jednak będziemy zmuszeni. Bo jak widać, nie wszyscy potrafią się bawić.

Edit (13.08.2009): Zdjęcia Magdy przywróciliśmy. Można nadal na nie głosować.

54 komentarze dla “Fair play?”

 1. ot.tak Napisł/a:

  @Pjolo
  “Od samego poczatku wiadomo bylo iz bedzie to
  konkurs na zdjecie najpopularniejsze.”

  Oj Piotrek nie masz racji, czy Maciek wygrywa teraz zdjęcie tygodnia, zajmując trzy pierwsze miejsca bo ma więcej znajomych? Czy Marcin wygrał zdjęcie czerwca bo więcej znajomych? To tak dla przykładu tylko :) A że niektórzy głosują na siebie tuż przed końcem głosowania, że kombinują, no to co poradzisz. Chodzi o to, żeby zrobić coś by to jak najmocniej ograniczyć.

  Co do wyboru zdjęcia roku – NA PEWNO zdjęcia roku nie będziemy wybierać tu, w takim głosowaniu, co chyba wiesz :)

  Renata, nie przesadzaj i wyślij linki. Taki sam dylemat będziesz mogła mieć przy obowiązkowym logowaniu. Nie wiem o co robisz halo.


 2. Adam Napisł/a:

  “Renata, nie przesadzaj i wyślij linki.” Madzia tak zrobiła i było halo.


 3. pjolo Napisł/a:

  Bardzo sie ciesze ze Maciek wygral,
  sam na pierwsze glosowalem :)
  Ale domyslam sie co by bylo,
  gdyby od razu oglosic, ze beda na
  koniec roku nagrody.
  Sponsor Press, pula 8000zl plus
  nagrody rzeczowe.
  Wiec na razie niech to zostanie tajemnica :)


 4. r.kruger Napisł/a:

  ciiiii


Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

[ bbPress synchronization by bobrik ]