„II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu. Fotomaraton 2016” – Ważne informacje przed startem !

wrzesień 2nd, 2016 | Autor: fotomedaliki.pl | Kategoria Bez kategorii

 

W wielkim skrócie przypominamy o najważniejszych terminach i szczegółach konkursu.

 

Start konkursu odbędzie się w sobotę 3. Września na placu Biegańskiego w Częstochowie. Nasze biuro, będzie znajdować się na dużej scenie przed Ratuszem Miejskim. Będziemy  na Was oczekiwać, od godziny 9:00. Organizatorzy, będą dostępni już od 8:30.

Pierwszeństwo przy odbiorze numerów startowych, będą mieli zarejestrowani Uczestnicy, którzy dokonali wszystkich formalności związanych z rejestracją.

Osoby niezarejestrowane, będą mogły dokonać rejestracji na miejscu, po zakończeniu formalności związanych z obsługą już zarejestrowanych Uczestników. Nie możemy zagwarantować, że będzie miało to miejsce przed godziną startu, jednak nie wyklucza to udziału w konkursie.

_DSA6769m

Start konkursu „II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Fotografowaniu FOTOMARATON 2016” odbędzie się punktualnie o godzinie 10:00, 3. września 2016r. Ogłosimy wówczas Motto konkursu oraz dokonamy uroczystego startu. Od tej chwili pozostaje 8 godzin na wykonanie obowiązkowej serii 8 zdjęć, tworzących cały fotoreportaż. Dodatkowym pierwszym zdjęciem, będzie zdjęcie tablicy STARTU.

Godzina 18:00, 3. września, jest godziną zakończenia konkursu. Wszyscy Uczestnicy muszą zjawić się o wyznaczonej godzinie na linii METY. Meta znajduje soę w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater” przy ul. Dąbrowskiego 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Biegańskiego (budynek z dużym muralem Wieży Babel Tomka Sętowskiego).W miejscu tym umożliwimy wykonanie ostatniego obowiązkowego zdjęcia kończącego całą serię zdjęć wykonanych w pierwszym dniu konkursu -tablicy META.

 

W dniu następnym, 4. września, spotykamy się ponownie od godziny 10:00 w Klubie STACHERCZAK w Częstochowie przy ul. Kościuszki 1 (Dom Handlowy Schott). Tu też odbędzie się Wielki Finał.

 

Między godziną 10:00 – 12:00 przeprowadzimy odbiór i przeniesienie wyników Waszych prac konkursowych na nośniki pamięci. W godzinach popołudniowych nastąpi przegląd zdjęć przez Jurorów. O godzina 18:00 rozpocznie  WIELKI FINAŁ KONKURSU, który podczas publicznych obrad JURY, doprowadzi do wyłonienia Zwycięzców. Wielki finał zakończy dekoracja zwycięzców i otwarte spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim.

 

W czasie wolnym, będzie czas na rozmowy towarzyskie, przerwę obiadową oraz testowanie aparatów Sony, takich na jakich pracuje Tomasz Tomaszewski.

Nie zapomnijcie sprawdzić Waszych aparatów, sformatować kart pamięci, wprowadzić poprawną datę i godzinę, sprawdzić baterie i przygotować się na wyjątkowy weekend z Nami.

Kto się jeszcze nie zarejestrował niech już nie robi teraz przez kwestionariusz na stronie, tylko jutro rano na Placu Biegańskiego. Osoby, które dokonały płatności opłaty wpisowej przelewem na nasze konto w dniu dzisiejszym (piątek) proszone są o zabranie ze sobą potwierdzenia przelewu, z uwagi na fakt, że przelew do jutra może do nas nie dotrzeć

 

 

Do zobaczenia!

Chyba warto z nami być!

Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

[ bbPress synchronization by bobrik ]