Jak to z tymi slajdszołami było

czerwiec 27th, 2009 | Autor: fotomedaliki.pl | Kategoria Organizacyjne, Slideshow

Zaczęło się dawno, dawno temu – dokładnie w marcu 2007 roku. Wtedy grupa FotoCela, założona przez dwóch Piotrków: Krasa i Kałę, zaprosiła do pubu Oslo na pierwszy slajdshow – Krzysztofa Pierzgalskiego.
I tak co miesiąc, w każdy ostatni czwartek miesiąca, zapraszani przez Piotrka Krasa autorzy pokazują swoje zdjęcia na dużym ekranie. Z podkładem muzycznym, rzadziej opowiadając o nich na bieżąco. I co miesiąc jest okazja by siąść przy piwie i pogadać – nie tylko z autorami, nie tylko o zdjęciach. Są też comiesięczne rytuały, jak Piotrek stający na krześle i wykręcający żarówkę :)
Tu chcieliśmy przedstawić listę, chronologiczną, autorów, którzy pokazali swoje zdjęcia. Niestety Piotrek nie pamięta :).
Ręka w górę kto był na wszystkich slajdshowach. Druga ręka w górę jeśli ktoś pamięta wszystkie pokazy. Takiej osoby na pewno nie ma. Dlatego pojawił się pomysł, by przypomnieć je wszystkie. Te, które udostępnił nam Piotrek i autorzy wyrazili zgodę, zobaczyć będzie można na podstronie “Slajdshowy“. Będziemy je wrzucać stopniowo – dodając je także tu, w wiadomości. Zaczynamy od Piotrka, sprawcy całego zamieszania. Zobaczyć można dwa slajdshowy: ogólny, oraz pokaz zdjęć zrobiony na Blue Blues Festiwal.

Kwestia techniczna: Slajdshowy można oglądać na większym ekranie niż te małe okienka :)

2 komentarze dla “Jak to z tymi slajdszołami było”

 1. pjolo Napisł/a:

  Reka w góre, bylem na wszystkich.
  Choc raz myslalem ze nie dojade :/
  Nie pamietam kolejnosci, trzeba by siasc i poszperac po necie, poprzypominac sobie. Nie wszystkie prezentacje tez mam.
  Korzystajac z okazji dzieki wszystkim ktorzy juz sie pokazali. Wiecej zdecydowania tym ktorzy sa w trakcie namawiania :)
  No i najwazniejsze, wszystkim ktorzy przychodza ogladac.
  Bez tego nie bylo by sensu organizowac :)


 2. nieswietymikolaj Napisł/a:

  Pomysła na slajdszoły jest tak doskonały że staram się być na wszystkich Ale nie byłem


Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

[ bbPress synchronization by bobrik ]