Bądź na bieżąco - RSS

“Klimaty Częstochowy”

wrzesień 11th, 2009 | Autor: fotomedaliki.pl | Kategoria Konkursy

Już po raz czwarty Wydział Komunikacji Społecznej zaprasza do udziału w Fotograficznym Konkursie „Klimaty Częstochowy”. Wzorem roku poprzedniego patronat medialny nad konkursem objął Miesięcznik “PRESS” – organizator prestiżowego konkursu fotografii prasowej “Grand Press Photo”.

klimaty

Na przestrzeni ostatnich trzech lat jury „Klimatów” obejrzało 1630 fotografii. Laureaci poprzednich edycji Konkursu odnoszą fotograficzne sukcesy w Polsce i na świecie. Mamy nadzieję, że tegoroczną edycją Konkursu zainteresują się stali jego uczestnicy, ale nie zabraknie także nowych zdolnych fotografów.

Jeśli więc fotografujesz i chcesz się z nami podzielić swoim własnym spojrzeniem na Częstochowę, weź udział w konkursie. Celem 4. Konkursu Fotograficznego „Klimaty Częstochowy” jest ukazanie jej współczesnych walorów architektonicznych, kulturowych, przyrodniczych i turystycznych. Zależy nam na pozyskaniu i prezentacji fotografii obrazujących zainteresowanie przejawami życia społecznego, kulturalnego i sportowego. Mile widziane jest niebanalne potraktowanie “miejskich klimatów”, w których głównym motywem jest człowiek i to, co go otacza.

W tym roku Wydział Komunikacji Społecznej przyjmuje zdjęcia w dwóch kategoriach: „Fotografia Klimatyczna” oraz „Fotografia Promocyjna”. Konkurs – jak co roku – ma otwartą formułę i adresowany jest do wszystkich fotografujących.

Termin nadsyłania prac konkursowych mija 16 października 2009 roku.
Pozostałe informacje oraz formularz zgłoszenia i regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej www.klimatyczestochowy.pl.

Źródło: www.czestochowa.pl.

Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

[ bbPress synchronization by bobrik ]