Ostatni moment na zgłoszenia do Konkursu “Częstochowianki 2016” !

wrzesień 8th, 2016 | Autor: fotomedaliki.pl | Kategoria Bez kategorii, Konkursy, Niusy, Organizacyjne, Polecamy, Różności

Drogie miłe Panie, Dziewczyny!

Jeszcze  tylko do 11. września można zgłosić się no Konkursu “Częstochowianki 2016” organizowanego przez  Fundacja Festiwal Sztuki Fotoreportażu wraz z portalem Fotomedaliki.pl ,  skierowanego tym razem nie tylko do osób fotografujących, ale, przede wszystkim, dla sympatycznych przedstawicielek płci pięknej, które lubią stawać po drugiej stronie obiektywu.

Zapraszamy wszystkie miłe CZĘSTOCHOWIANKI, zarówno te obecnie przebywające w naszym mieście, jak i te mające częstochowskie korzenie, do zapoznania się z Regulaminem Konkursu i przesłania na adres foto@fotomedaliki.pl swoich aktualnych fotografii portretowych. Zdjęcia mogą być klasyczne legitymacyjne, osobiste wakacyjne lub wystylizowane, zrobione przez zaprzyjaźnionych fotografów, lub autoportrety, selfie, ciepłe, wesołe, letnie.
Wybrane jedno zdjęcie portretowe wraz ze skanem lub fotografią wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej pobranej z tego linka:  Oswiadczenie Czestochowianki 202016.docx wysyłamy na adres foto@fotomedaliki.pl (fotografię karty zgłoszeniowej można ewentualnie wysłać MMS-em na nr 501160194)

Dla najsympatyczniejszych, w ocenie internautów, CZĘSTOCHOWIANEK, czekają atrakcyjne nagrody:
Profesjonalna sesja zdjęciowa na terenie Częstochowy i publikacja wybranego przez Wydawnictwo zdjęcia z sesji na okładce wysokonakładowego magazynu krzyżówkowego “Wydawnictwa TECHNOPOL”.

Na zdjęcia czekamy do końca 11 września br. Głosowanie rozpoczniemy we wrześniu.
Projekt częściowo dofinansowany przez Urząd Miasta Częstochowa.
Współpraca: Ośrodek Promocji Kultury „ Gaude Mater”, Agencja Wydawnicza” Technopol”.

Nie zwlekajcie!

czestochowianki-2016-plakat-a4new

Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

[ bbPress synchronization by bobrik ]