Bądź na bieżąco - RSS

Ważna informacja

czerwiec 22nd, 2009 | Autor: fotomedaliki.pl | Kategoria Organizacyjne

Zmieniamy system głosowania i wprowadzamy rejestrację. Od dziś każdej osobie, która zajmuje się fotografią i której link znajduje się na tym blogu będą przydzielone 3 punkty do każdego głosu. Oddanie głosu na którekolwiek zdjęcie (dalej macie do wyboru trzy zdjęcia) spowoduje, że zdjęcie otrzyma od razu 3 punkty. Osoby niezarejestrowane głosują tak jak było to do tej pory – mogą wybrać trzy zdjęcia, każdy głos liczy się jako 1 punkt.

Zmiana ta jest spowodowana niezbyt poważnym traktowaniem ankiet podczas poprzednich głosowań. Chcemy, aby wygrywały zdjęcia, które są waszym zdaniem najlepsze, a nie te, których autorzy i, przede wszystkim osoby, które są na zdjęciach, mają najwięcej znajomych na GG lub Naszej Klasie. Osoby, które wchodzą tu w celu właśnie takiego głosowania odsyłamy na fotkę.pl albo Naszą Klasę.

Konta na które będzie się można logować zakładamy my. Konto otrzyma każda zainteresowana osoba, której link znajduje się na tym blogu. Prośbę o założenie konta prosimy wysyłać na maila foto@fotomedaliki.pl podając swoje imię i nazwisko, adres strony lub bloga i login, jaki by zgłaszający chciał.

O północy rusza głosowanie na kolejne Zdjęcie tygodnia, także rejestracja też rusza od dziś.

Jeśli to nie podziała – zobaczymy – to głosowanie będzie dostępne tylko i wyłącznie dla zalogowanych. A tego nie chcemy.

I tak jakby ktoś nie pamiętał – to jest tylko zabawa :)

Ola i Marcin

2 komentarze dla “Ważna informacja”

  1. Adrian Budzik :p Napisł/a:

    ojeeeej, już nie będzie można oszukiwać! ;( ;)


  2. wosik Napisł/a:

    buuu, a mogę głosować na siebie jak nic innego mi się nie podoba? :P


Napisz Komentarz

You must be logged in to post a comment.

[ bbPress synchronization by bobrik ]